Netflix Ücretsiz Film Yayınlamaya Başladı İlk Film Sevdiğim Tüm Erkekler

Netflix Ücretsiz Film Yayınlamaya Başladı

Netflix dünya çapında milyonlarca abonesi olan sanal bir platform. İçeriği oldukça geniş olan Netflix in bünyesinde 190 dan fazla ülke ve yüzlerce ödüllü dizi, film ve belgesel bulunmakta. Bunlar arasında Stranger Things dizisi de var. Netflix Türkiye bir süredir ücretsiz deneme hizmeti sunmakta idi ancak geçtiğimiz günlerde bu uygulamasını bıraktığını duyurmuştu. Şimdi ise yeni bir hamle ile abone dahi olmadan film izleyebilme imkanı sunan yeni bir döneme geçtiler. Daha önce yayınlanmış olan P.S. I Still Love You  filminin geçmiş olaylarını anlatan Sevdiğim Tüm Erkekler filmi şu anda Netflix te ücretsiz Yayında.

 

Abone Olmadan Film İzleme Dönemi

Bilindiği gibi Netflix kullanıcılarına deneme amaçlı ücretsiz bir ay kullanım promosyonunu Türkiye için kaldırmıştı. Bu ücretsiz 1 ay kullanım promosyonu yerine Netflix ücretsiz film ler sunmaya başladı. Ücretsiz yayına açılan ilk film ise To All the Boys I’ve Loved Before ( Sevdiğim tüm erkeklere ) oldu.

Gençken yazılan aşk mektupları gibi tatlı,  samimî bir film mi arıyorsunuz etiketiyle yayınlanan ve lise öğrencisi olan Lara Jean ‘ın aşık olduğu beş kişiye yazdığı mektupların esrarengiz bir şekilde gönderilmesiyle karmakarışık olan hayatına odaklanan film 2018 yapımı. Devam filmi olarak çekilen “To All the Boys: P.S. I Still Love You” filmi ise 2020 yapımı.

Filmin künyesini de verelim. Hali hazırda 7.2 lik imdb puanı bulunan ilk film drama ve romantik etiketi taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Susan Johnsan var. Platonik olarak ilgi duyduğu kişilere mektup yazan ancak göndermek gibi bir niyeti olmayan Lara Jean karakterini Lana Condor canlandırıyor. Peter rolünde ise Noah Centineo yu görüyoruz. Film daha önce ödüller de almış ve Netflix in en popüler yapımları arasında bulunuyor. Şu an abone olmadan yayında.

Ikinci film ise henüz çok yeni yayınlandığı için imdb sıralamasında 6.5 puanda. Netflix in son hamlesinden sonra izlenme oranları artacak mı bunu zaman gösterecek.

Netflix Türkiye ekibi ücretsiz deneme promosyonunu kaldırarak hayal kırıklığına neden olmuştu. Bakalım bu yeni yöntem abone çekme konusunda başarılı olacak mı?